FOG

Ladislav Smoljak

Jak jste vzali zpravu o nahlem odchodu jednoho z velikanu naseho filmu a divadla a spoluautora Jary Cimrmana?
Me bude jeho humor chybet a mam skoro vsechny jeho hry a filmy.

Nejlepší odpověď
kropitko

Fogu,určitě je ho škoda,četla jsem to už ráno a pořád se mi to honí hlavou. Ale pokud bych se dožila takového úctyhodného věku a pokud bych za sebou nechala tolik práce co on,tak bych byla šťastná.

Další odpovědi
annas

Rovněž jsem se zamyslela nad tim, co dal našemu filmu. Samozřejmě Járu Cimrmana. Nejvíc si ho pamatuji z filmu Marečku, podejte mi pero. V něm vytvořil s kamarádem Zdeňkem Svěrákem nezapomenutelnou studentskou dvojici s proslulými hláškami. Ještě jsem si připomněla jednu komedii Vrchní, prchni.
Svíčka mu dohořela, jak jsem dnes už jednou psala.

panenka

Dozvěděla jsem se to že umřel ráno když jsem si zapla počítač.Ladislav Smojlak byl velmi dobrý režisér scénárista a herec mám ráda od něj film TRHÁK,a taky to byl velmi dobrý bavič se Svěrákem.

rynek878

Je smutné,že zemřel,ale 78 let není zase až tak málo,můj otec zemřel v 74 letech (prý zdraví, dle lékařů) to je potom pecka.

roxy52

Mě se jeho humor moc ,vlastně vůbec nelíbí,ale je to smutný,že zemřel.

Vikičistič

Bohužel,je mě to moc líto,jeho humor mě byl blízký.

vecernice

Každého člověka je škoda.Sedmdesátosm je docela dobrý věk.Než by se měl člověk dál trápit v nemoci a bolestech ,tak je to možná lepší.Samozřejmě bude chybět hodně lidem a i mě.Nějak moc nám ti umělci odcházejí.

BEDA

Je to opravdu ztráta ale na druhou stranu po něm zůstane spousta divadelních her a filmů nemluvě o tom že Jára Cimmrman je už naprostou součástí české kultury.

bizonka

Každého opravdu dobrého herce je skoda a v tomto připadě je to dotvrzeno,v dnešní době je jich opravdu velice málo.