Avatar uživatele
FOG

Ladislav Smoljak

Jak jste vzali zpravu o nahlem odchodu jednoho z velikanu naseho filmu a divadla a spoluautora Jary Cimrmana?
Me bude jeho humor chybet a mam skoro vsechny jeho hry a filmy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, rynek878 před 5073 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Fogu,určitě je ho škoda,četla jsem to už ráno a pořád se mi to honí hlavou. Ale pokud bych se dožila takového úctyhodného věku a pokud bych za sebou nechala tolik práce co on,tak bych byla šťastná.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Rovněž jsem se zamyslela nad tim, co dal našemu filmu. Samozřejmě Járu Cimrmana. Nejvíc si ho pamatuji z filmu Marečku, podejte mi pero. V něm vytvořil s kamarádem Zdeňkem Svěrákem nezapomenutelnou studentskou dvojici s proslulými hláškami. Ještě jsem si připomněla jednu komedii Vrchní, prchni.
Svíčka mu dohořela, jak jsem dnes už jednou psala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Dozvěděla jsem se to že umřel ráno když jsem si zapla počítač.Ladislav Smojlak byl velmi dobrý režisér scénárista a herec mám ráda od něj film TRHÁK,a taky to byl velmi dobrý bavič se Svěrákem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Je smutné,že zemřel,ale 78 let není zase až tak málo,můj otec zemřel v 74 letech (prý zdraví, dle lékařů) to je potom pecka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Mě se jeho humor moc ,vlastně vůbec nelíbí,ale je to smutný,že zemřel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vikičistič

Bohužel,je mě to moc líto,jeho humor mě byl blízký.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Každého člověka je škoda.Sedmdesátosm je docela dobrý věk.Než by se měl člověk dál trápit v nemoci a bolestech ,tak je to možná lepší.Samozřejmě bude chybět hodně lidem a i mě.Nějak moc nám ti umělci odcházejí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEDA

Je to opravdu ztráta ale na druhou stranu po něm zůstane spousta divadelních her a filmů nemluvě o tom že Jára Cimmrman je už naprostou součástí české kultury.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bizonka

Každého opravdu dobrého herce je skoda a v tomto připadě je to dotvrzeno,v dnešní době je jich opravdu velice málo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek