Pokročilý

Labrador!!

Dobrý den,někde jsem se dočetla že si labrador v létě vyhrabává lavory do hlíny aby
mu nebylo horko...Prý také dost ničí zahradu,je možné tomu nějak zabránit a je to pravda?
Doplňuji:
A jak jsou díry velké?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nedělá to jen tato rasa, občas to dělají i psi ras jiných. A není to jen proto, by se zchladili, mají to jak v instinktech, tak jako zábavu. Tedy když odnaučit, tak vybrat mu zábavu jinou. Zkrátka více se pejskovi aktivně věnovat a umožnit mu zchlazení jiným způsobem.
Zkušenost

Další odpovědi:

Zlatý

Naše retrívřice nehrabe přes léto, ale úplně šíleně teď, na podzim, včera jsem díry zahrabala a dnes ráno jsem našla 2 další.
Zabránit jí v tom nelze, prostě to tak je.
Jiní psi zas štěkají nebo vyšlapávají pěšinky kolem plotu... Prostě buď máte psa nebo nádhernou zahradu :-)

Naše zlatíčko obhrabává základy domu - takže díry jsou spíš dlouhé, tak 40-100 cm, široké tak 30. Dříve jsme měli sibiřského husky, ten hrabal díry pod thujemi, lehal si do nich a chladil se. Říkali jsme jim hnízda, lehl si do nich stočený a celý se tam vešel :-)

Zlatý

Já mám křížence a hrabou díry také. Obě dvě. Jen náznak myšky a mají zábavu na hodiny.
Ale....zahrada podle toho vypadá.
jak píše Deli, pes nebo zahrada. Pro kotce moc nejsem.
Já hlasuji pro psa :-).

Zlatý

Dělají to v podstatě všichni psi, bez ohledu na rasu. Lze tomu zabránit jedině tak, že má pes připraverno dostatek jiné, zábavnější činnosti.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.