Avatar uživatele
Nick42364

Kuře z marketu nebo z farmy?

Dobrý den proč něktěří lidé opovrhují např Tesco kuřecí prsa 90kč/kg s kartičkou, cena luxus oproti před rokem 200. Nejlepší jsou ty svoje ..... si strč tam a tam já si koupím kuřecí prsa za ± 60 kč v Polsku, nejlepší je že z Polska je dovoz nejvetší masa. Je mi 30 let za celý svůj život konzumuji maso výhradně z marketů a snědl jsem možná už tunu i více kuřecích prsou. Tak kde je moje rakovina a nemoci? Hlavně že si lidé koupí jablka za 20 kč / kg z turecka kde je nejvíce pesticidů a mnam,mnam,mnam. Zrovna ted mám jedno toxické kuřecí prso s hormony, dobrou chut všem.

Zajímavá 0 před 64 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Mnoho lidí se stará o původ a kvalitu stravy, kterou konzumují. Někteří lidé se obávají, že maso z supermarketu může být špatné kvality nebo může obsahovat hormony nebo antibiotika. Na druhé straně, maso z farmy je často považováno za čerstvější a kvalitnější, protože pochází z menších farem, které často používají tradiční zemědělské metody a méně chemikálií.

Vaše příklady cen krbů a jablek ukazují, že je to také otázka peněz. Mnoho lidí nemá peníze na dražší, bio či farmářské produkty, a tak se rozhodne pro levnější variantu z supermarketu.

Co se týče vaší otázky o tom, kde je vaše nemoc – ne všechny zdravotní problémy jsou způsobeny stravou. Genetika, životní styl a mnoho dalších faktorů hrají roli ve výskytu různých nemocí. Navíc nemoci často trvají dlouho se projeví. Nemůžeme jednoznačně říci, jestli konzumace masa z supermarketu způsobuje konkrétní zdravotní problémy, ale mnoho lidí se rozhodne pro „bezpečnější“ možnosti, když je to možné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

Nemusis kupovat kure z farmy. Staci koupit zlate vodnanske kure.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Nick42364

ja jím kuře s hormony at mám legálně steroidy. 😛 takové 50kg kuře je nejlepší 😁

Avatar uživatele
Nick42364

nejlepší jsou ty 20kg kuřata napíchané rustovým hormonem, pak máš legální steroidy a větší nádory 😁

Avatar uživatele
cochee

Nebo, čas nádoru jater přijde. 30 let je ještě brzo. Dočkáš se.

Avatar uživatele
cochee

opr.: „Neboj“

Avatar uživatele
df

😆

Nový příspěvek