kun a kukurice

Ono taky pekne dlouho trvalo, nez jsem prisla na to, jak sem napsat otazku, je to tu dost komplikovane! My kukurici sadime, vetsinou ji zkrmim prasatum, kralikum, kozam.... tak me napadlo, jestli ji muzu dat i koni.... suchou to krmime normalne, ale nevedela jsem, jestli muze cerstvou, aby nezkolikoval..... a jsem zvedava, kam tohle popadne, protoze kolonka s "odpovedet" nekam zmizela a objevila se "polozte novou otazku".....
Doplňuji:
Jak muzu odpovidat? Misto odpovedi mi to porad nabizi jen a jen "Polozte novou otazku" a ty uz jsem (zbytecen) polozila dve! Ja chci ODPOVIDAT!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Už jsem odpovídala v původní otázce na kukuřičné lupení .
Pro koně není kukuřice
zrovna vhodná. Jako součást zeleného krmení s nejvyšší opatrností a jen malé množství, sušené lupení kůň špatně fenmentruje (na rozdíl od kvalitního vojtěškového sena) a zrno kukuřice se přidává do směsí drcené nebo ve formě šrotu či müsli. Kukuřice způsobuje koním zvýšenou potivost, ztátu temperamentu atd. Nějaké odkazy jsou v původní odpovědi.

Další odpovědi:

Zlatý

musis to dat do diskuze .....
Doplňuji:
jinak kun kukurici muze ...jak susenou tak srotovanou ....pridava se do krmnych smesi normalne .....ale opatrne sni a co se tyce zelene tak take ...ale taky opatrne kun ma dost citlive traveni...

Zlatý

našla jsem tuto diskuzi- kde píší s čerstvou kukuřicí opatrně ....přečti si to sama
http://forum.lide.cz/…

Diskuze k otázce

KatarinaG

:-) Dekuji, asi jsem na to prisla! :-) Ono puvodni otazka znela, jestli muze kun zeleny cerstvy stvol od kukurice.... jinak se zrnem problemy nemame :-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.