Kuličková modelína ano nebo ne?

Co si myslíte o kuličkové modelíně? Koupili byste ji dětem jako dárek nebo ne? Děti si sní často hrají ve školce a moc si ji přejí,já ale nevím, zda-li je to vhodná hračka.

Odpovědi:

Stříbrný

Zlatý

Pokud si to děti moc přejí, tedy kup a sama uvidíš ;-)
Nebo se podívej na zkušenosti ostatních maminek, stačí zadat do Google.

Stříbrný

Pokud se jedná o děti starší 3 let a víte najisto, že to nebudou strkat do pusy - což už máte nejspíš vyzkoušené z té školky, - tak proč jim to nekoupit.

Pokročilý

Není nad klasickou modelínu - plastelínu. Ta jde perfektně tvarovat, popř. prolínat jednotlivé barvy a jiná kouzla. Ta kuličková se časem začne rozpadat na jednotlivé kulky, je z toho akorát bordel jako z polystyrenu - prostě reklamní shit :-((

Ahoj, přesně tak, nejlepší je koupit a vyzkoušet a pokud si tvé děti s kuličkovou modelínou již hrají, tak proč ne. Jak sem dával brillant, tak já jsem pokládala podobnou otázku a ikdyž tam nebylo moc kladných odpovědí, tak já jsem na zkoušku pořídila tuto: http://playfoam.pexi.cz/…. Dost lidí říká, že se stím pořádně nedá modelovat, ale není tomu tak, my si stím doma vyhrajeme docela slušně :) Děti budou nadšené už jen proto, že tu hračku znají a baví je :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.