Pokročilý

Který kluk je ten pravý?

Mají o mě zájem dva kluci jeden je pěkný a druhý ne, oba jsou chytří a citliví, já nevím koho si vybrat oboum jsem řekla že se mi líbí a já nevím koho mám odmítnout nechci jim zlomit srdce, chci aby jsme byly pořád přátelé. Co s tím?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Já jsem praváček jak vyšitý. Beztak oba ti dvá kluci jsou na všechno leví... Jestli chceš, dám ti na sebe e-mail...

Další odpovědi:

Zlatý

Já bych na to šel podobně jako huxa, pokud jsou jen dva tak nejjednodušší bude zjistit si kterej z nich dvou je víc levej a ten druhej pak bude zaručeně ten pravej (nebo aspoň pravější), a toho si vybereš...

Zlatý

Který je pravý, Ti napoví srdce. Někdy je pravý ten první, někdy ten druhý. A vůbec nehleď na to, jestli jsou takoví, nebo makoví. To prostě musíš cítit, pokud to necítíš, tak buďte kamarádi. :-)

Zlatý

pokud jsi tu otazku myslela vazne ...:D tak si hod minci a mas to ..
jinak uz pak jen mistr huxa ...:))

Bronzový

Ani jeden, to bys byla jibak v prdeli z toho praveho. A neboj ono se to vytribi, jeden ci oba jiste pozdeji ztrati zajem.

Bronzový

když se nemůžeš rozhodnou, vezmi je oba, určitě se zlobit nebudou ;)

Pokročilý

A musíš s chodit s někým.Kamarádit se mužeš s oběma a časem poznáš který ti více bude sedět s povahou.Mít dva kamarády je lepší než mít dva kluky .Pak se bude o tobě vykládat ,že jsi...

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

marci1: ále srdce ví houby, to je dokázaný.. vy ženský to holt máte težký :), to my chlapi na to máme zaručenej indikátor... a pozor, taky pulzuje

Zlatý

iceT

hele,zase tak zaručenej indikátor nemáte,taky pulzuje skoro u každé...:-)

Zlatý

briketka10

:-DD

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.