Jahoda

Který domácí spotřebič je podle vás nejužitečnější?

Který domácí spotřebič je podle Vás nejužitečnější? U mě je to asi pračka, myčka nádobí, lednice + mrazák, trouba a mikrovlnná trouba. A co u Vás?
Doplňuji:
No, vyjmenovala jsem to co mi přijde fakt důležité. Ale z toho je asi nejužitečnější ta pračka :)

Nejlepší odpověď
anetadela1

Haha, tak to jste vyjmenovala úplně všechno ne 🙂?
Pro mě asi pračka. Nedovedu si představit prát v ruce.

Další odpovědi
Retko

Jeden?? Tys vyjmenovala asi ty nej. Pro me je to myčka nadobi. Konec neustalyho zivotniho trapeni. :) Poradne si ji hyckam, protoze uz mame druhou, a predtim jsme byly pul roku bez ni, protoze se rozbila. Reknu ti, nejhorsi pul roku v mem životě. :)

Lencis

Tak pro nás je to bezesporu darling – tedy elektrické čerpadlo. Bez něj by nám pračka, myčka byla na nic… a vlastně i to ostatní protože by netekla voda, takže bychom ani vodu na čaj neuvařili :o)

afro.minerva

Já si myslím, že nejužitečnější je lednice. Bez ní by se všechno jídlo brzo zkazilo.

anonym

Asi sporák.Nedovedu si představit ohniště v
paneláku.

ten který je

Pro mne hudební aparatura – jíst nemusim ale hlad po muzice mám stále.:-)

iwetax

Pro mě pračka, Od 18let jsem si prala v ruce, teď když jí mám tak mi přijde jako zázrak.

panenka

pračka vysavač

Džanička

Já bych řekla že nejdůležitější je asi sporák,bez vaření se nikdo neobejde.A já vařím ráda.

Kittinka

Leednička,spo­rák,pračka a hlavne myčka už mě totiž nebaví pořád mýt kopu nádobí.

infant

Určitě žena.
Pračka, myčka, úklidová jednotka, kuchařka a bůhví co ještě v jednom.

Zdroj: infant.blog.cz