Mr. Marek

Který den z nabízených byste chtěli prožít, ačkoliv nyní realita mluví v neprospěch těchto možností?

Kdyby Vás navštívil sváteční skřítek a chtěl vás odměnit za dobrý skutek?

Nejlepší odpověď
successful

den, kdy byste měli možnost zažít 24 hodin v jiném těle = den proměny

Ty ostatní nejsou až tak nemožné.
Navštívení cizí země, věci zadarmo, den ticha, vzpomínky. Na drahé věci stačí bohatství, pak člověk ani nepozná nějaký jejich úbytek, do cizí země stačí zaletět, den ticha si můžu dát bez lidí nebo lidem v okolím zaplatit, aby byli jeden den zcela ticho, živé vzpomínky se dají vyvolat některými entheogeny (dokonce až z prenatálního období) nebo hypnózou.
Ale převtělit se, to už je jiná.

Další odpovědi
Kepler

den, ..... (doplňte) / případně neprojevený zájem

Měl bych přání, aby mě navštěvoval 1× týdně. Hráli bychom spolu Člověče nezlob se, nebo ferbla a dělal by mi společnost. Nakonec bych si vždycky nějaké to přání u něj objednal. Za to bych mu udělal vaječný koňak, který by mu chutnal tak, že by se na příští rande přímo těšil

Emefej

den, kdy by nikdo nemluvil = den ticha

Miluji ticho.

Kelt

den, ..... (doplňte) / případně neprojevený zájem

Jsou to všechno zajímavé možnosti, trochu jsem váhal a přišel na to. Byl by to den, kdybych něco vyjimečného dokázal a byl bych prostě king. Například vynálezce nebo vědec a z daného vynálezu mají všichni prospěch, zpěvák nebo hudebník jehož melodii si lidé pobrukují, ale přitom nikdo toho člověka nezná.

paul1

den, kdy byste mohli zažít znovu situaci, na kterou rádi vzpomínáte = den zážitku

Vrátit se do puberty a prožít pár hodin s některou z mých platonických lásek. Byly celkem tři: Jana B., Věra Ž. a Klára E. Tedy ne najednou, ale postupně, my jsme se v té době 3× stěhovali. Nejdřív Prostějov, potom Chomutov a nakonec Praha. Nějak jsem v té době jim to nedával moc najevo, styděl jsem se a jen jsem pubertálně „čuměl“. Teď bych to rád napravil, ale už se nedá nic dělat. 🙂 🙂 🙂

Ametyst

den, kdy byste mohli navštívit kteroukoli zemi se znalostí tamního jazyka = den poznání

zjentek

den, kdy byste měli možnost zažít 24 hodin v jiném těle = den proměny

…A ÚPLNĚ PŘESNĚ vím, do KTERÉ bych se vtělil, ale… Ten den by mně musel zůstat MŮJ způsob chápání, to je snad jasný…čili… respektive volím anketní bod č. 4 – DEN POZNÁNÍ s tím, že bych cestoval do ženskýho těla! Ke zbytku: uši si můžu zacpat kdykoli a zavzpomínat jakbysmet. (;

Anonym*

den, kdy byste mohli navštívit kteroukoli zemi se znalostí tamního jazyka = den poznání

dudu

den, kdy byste mohli navštívit kteroukoli zemi se znalostí tamního jazyka = den poznání

TheDumpling

den, kdy byste měli všechno zadarmo = den bez úlohy peněz

GM

den, kdy byste mohli zažít znovu situaci, na kterou rádi vzpomínáte = den zážitku

jirka F

den, kdy byste měli možnost zažít 24 hodin v jiném těle = den proměny

A souhlasím se zjentekem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Prakticky ponúkané zážitky som už absolvovala 🤦‍♀️
nemáte nejaký nový? 😒

Ametyst

Efemej: doufam, že bydlíte na lesní samotě.

zjentek

Jinak já si dokáži zacestovat kterýkoli den do kterýho těla chci, aby bylo jasný, ale většinou pak jde jen o takový „den představy“ a to je asi slabota. (;