zjentek

Který černý čaj je ten nejsilnější?

Na doporučení paní prodávající v krámku s asikvalitními čaji jsem zakoupil gruzínský ovšem ukázalo se doma v praxi že jde spíše jen o takový „čajíček“.

Nejlepší odpověď
orwell

Nejsilnější čaj je ten, ve kterém je alespoň 50% rumu. Gruzínský čaj za mého dětství byl úžasný, voňavý a barvou podobný zlatu. Prodával se v plechových krabičkách. Takový už dnes asi sotva seženeš. Před časem jsem si ho koupil jako porcovaný v sáčcích a máš pravdu, byl to jen takový čajíček. Nesrovnatelný s tím z dětství.

Další odpovědi
Savier

Našel jsem tento prý velmi silný čaj.

Ametyst

Silný je Assam, Darjeeling, Yunnan. Jsem spokojená i s čajem Ahmad a někdy English Breakfast.

zjentek

Orwell, úžasné, to jsi mně přečetl myšlenky (;