ReHu

Který byste mi doporučili míní kompresor?

Na které parametry se zaměřit?
Potřebuju něco na doma. Kolo, občas vyfoukat z něčeho prach apod.
V nabídce jich je spousta, za 300 Kč asi nebrat, co 🙂 ?

Nejlepší odpověď
jáára

Ty za 3 kila jsou v pohodě. Splní to, co čekáš od kompresoru za takový mrzký peníz. -Mám to doma na trafo a foukám s tím kola…

Další odpovědi
setapouch

Ty malé jsou na kolo a drobné foukání v pohodě, jsou jen hlučné, takže třeba v paneláku večer to nepůjde. Pokud chceš lepší, na stříkání pistolí používám Fengda AS-186 (tuším). Má regulaci tlaku, tlakovou nádobu a ani v noci se nemusím bát ho pustit.

dudu

http://www.rucni-naradi.cz/black-and-decker-asi300

anonym

na tohle mi nejlépe postačil kompresor z lednice. skoro vůbec není slyšet, kolo nafoukne. jen s tím ofukováním prachu by to nešlo, protože by musel mít vzduchojem, aby se vytvořila nějaká zásoba pod tlakem. cenově nestál vůbec nic, jen hadice s koncovkou

petrdostal

Já mám doma malý pístový kompresor, který mi stačí. Pokud nechceš dělat něco profi, postačí ti nějaký malý, ale chce to, aby byl pístový. Já jsem si to trochu vylepšil a přidělal jsem si k němu ještě rozvod vzduchu https://www.kom­presory-vzduchotechni­ka.cz/potrubni-rozvody/ , takže mám vzduch po celé garáži.

brazdarom19

Takže myslíte, že pístový kompresor je do dílny lepší? Já bych právě taky nějaký potřeboval a bavil jsem se o tom se známým a ten zas říkal, že lepší by byl šroubový kompresor, tak nevím. Právě na ty šroubové kompresory jsem se díval a koukal jsem, že je mají třeba tady https://www.kom­presory-filtry-servis.cz/ Nebo se mám raději zkusit dívat jinde?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.