Nassin

Kterou smaženou zeleninu máte nejraději?

U mne to je květák a cuketa.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Cuketu. Jako přílohu k mletému masu osmažím po délce nakrájenou mrkev a petržel.

Další odpovědi
Malvína

Mám taky ráda květák a cuketu. Obalené a usmažené. Dále například mrkev, z té si dělám hranolky. Jen hodím do oleje. Ráda si smažím i různé zeleninové směsi, včetně brambor.
U mě je průšvih, že mám obecně ráda smažené, i když to vůbec není zdravé. Ale v této úpravě mi chutná snad vše.

xiperio

Zeleninu ani ne, ale houby.

Kepler

Samozřejmě klasiku – obalovaný květák. V rámci experimentu ještě vyzkouším brokolici. Pak taky patizony nebyly špatné, ale musí se hodně solit, takže už radši ne. Nejlepší je smažená zeleninová ryba (ta co ráda žije mezi vodními rostlinami) a kuřecí řízek ze stehna, tedy z kuřete, co ďobe vegetaci a cereálie. Ale nakonec je z toho maximálně pálení žáhy a h… vypadá stejně.

iceT

Květák, cuketu v pivním těstíčku, žampiony, portobello, patizon, pýchavku. I pórek je dobrý.

nyjono

Chystám se mrknout na ten film a k tomu si je možná i připravím 🙂

https://www.csfd­.cz/film/358-smazena-zelena-rajcata/prehled/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

xipiero, já zase nedám do huby nic čerstvého z hub, pouze sušené v kulajdě nebo pod masem.