Zvědavý

Které weby považujete za nejlepší při hledání pronájmu?

Které portály favorizujete při hledání pronájmu? A pokud jsou tu nějací studenti, které favorizujete vy ke studentskému bydlení? (pokud jsou odlišné od „nestudentských“) Dí­ky.

Odpovědi
Drap

Žádné, nájem jsem nikdy nehledal a už ani hledat nebudu. Tak promiň, ale neporadím.

Ametyst

Hledala bych přímo na webu realitek. Osvědčilo se mi to.

elkon

Nevím, neřeším, mám svůj dům.

Hukot

Co jsem zjistil ja, tak mám zkušenost takovou, že větsina inzerátů na potálech jsou snad jen realitky a realitky. Prodávám svůj byt, tak jsem se dostal i na Reality Glovato. Nechci to nějak chválit nevím, ale zdá se mi, že tam funguje opravdu čistá inzerce a realitky jsou otevřeně uvedeny. Hlavně nemám pocit, že ten portál je skrytá realitky jako třeba bezrealitky, která vlasntě prodává prostřednictvím svých služeb. Zkus se tedy podívat na Reality Glovato Inzeraty a sám uvidíš. Ale jak je to tam s pronájmy…to fakt nevím, to jsem nesledoval.