alex.agent

Které monopoly jsou nejlepší?

Zdravím, jaká je podle vás nejlepší verze ze série her monopoly? Třeba nejzábavnější, nebo prostě nejlepší.
Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
ministri

Já mám Monopoly Banking, kde jsou české nemovitosti. Místo peněz jsou tam kreditní karty, což mně se líbí, ale občas někdo říká, že papírové peníze jsou lepší. Akorát jsem musel přerušit drátek k repráčku počítačky na ty karty, protože to děsně řvalo a za chvilku je ten zvuk děsně otravnej.