Bronzový

Které jídlo?

Které ze ZDRAVÝCH jídel máte nejradši? :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mám rád zeleninu i maso, brambory, těstoviny, rýži, ovoce ap. Nerad sójové maso a podobné velezdravé věci.
Nejraději si vždy dám to, oč si řekne tělo samo a já mu věřím! :-D
Doplňuji:
Konkrétně zítra budou šnicle s bramborem. Už od včerejška je to naklepaný, osolený, s česnekem ve vajíčku se solamylem v lednici ;-)

Další odpovědi:

Zlatý

vařené krůtí stehýnko
vytažené z polívky
je to dietní a zároveň
zdravá lahůdka mňam :)
Doplňuji:
teď jsem celý týden hřešila udělala
jsem si mísu bramborovýho salátu
jak na vánoce k tomu 3 prorostlý řízky
krkovičky a mám ještě dnes poslední
porcičku, kocourek mi samo s masem
pomáhal sotva se řízečky dodělaly zbyla
jich jen polovička, ale on tak pochtíval
no nedejte mu :O)

Zlatý

"řízek"

Bronzový

Pečenou kačenu,červené zelí a bramborový knedlík.Na závěr doušek piva.
Doplňuji:
No co co vždyť ta kačena je vevnitř dutá!

Bronzový

pohankovou kasi

Zlatý

wow tak to je nejtesi otazka za posledni dobu ...pstruh na masle a bylinkach z bramborovym pyre ...a osmazenymi cherry rajcatky...jinak ja se stravuji krajne nezdrave ...bucek ..kacena ..ovarove koleno atd ...jsem masozravec to predevsim ..jim co mi chutna ...ikdyz je pravda ze v lete spotreba tucneho klesa a nastupuji salaty s kurecim masem nebo rybou ...

Zlatý

Mám ráda zeleninové saláty, ryby, drůbež. Hodně mi chutná grilovaná zelenina (cibule, mrkev, lilek, cuketa, paprika..) s trochou evo oleje a tymiánem smíchaná s dušenou rýží.

Zlatý

Dietní bůček a to mi prosím doporučila ob. lékařka, abych bůček nevylučoval ze zdravých jídel! Pokud někomu chutná bůček okolo 60 - tky, nemá až takové zdravotní problémy!

Stříbrný

pečený bůček

Zlatý

syrovou stravu ze zahrady tak, jak to roste. Možná umýt, možná oloupat, jak co. Problémem bývá udělat si důmyslnou zásobu na zimu. Může to být i větším problémem, nežli vymyslet, který obch.řetězec či rychlé občerstvení zvolit.

Stříbrný

kachna ,br. knedl a zelí.
Můj pravidelný sobotní oběd:Celá pečená kachna,2 šišky br. knedle a kastrol zelí.Vytáhnu pekáč,hodím do něj nakrájený knedlíky,čapnu k tomu kastrol zelí a šup ke stolu. Asi hodinu trvá než to zbaštím,na to plzeń a šup zase něco dělat.

Stříbrný

Ze zdravých jídel uvařím rýžové nudle, kysané zelí a podusím kuřecí maso pokrájené na kousky, pak to všechno smíchám dohromady

Bronzový

brambory ze zahradky s kvetakem,mrkvi,hraskem v pare,promicham,osolim,pridam olivovy olej,a k tomu domaci tatarku.nebo lososovy steak s brokolici, mrkvi, hraskem, pokapany ol.olejem.brokolici zapecenou se syrem,domaci tatarku k tomu.kureci maso,kruti,opet se zeleninou,masicko namáčet ve špenátu.

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

www,
já četla od včerejška je to nalepený :))

Zlatý

Dobrej nápad :-D Vono to véco se škrobem je dost hustý, tak příště tema šniclama ledničku voblepím. A ty to přijdeš vyčistit :-D .

Zlatý

briketka10

tůdle nůdle :D

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.