Avatar uživatele
Sarrow

Které jídlo?

Které ze ZDRAVÝCH jídel máte nejradši? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? honza19hk, johana 56, briketka10, Illines, badisko před 4073 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Mám rád zeleninu i maso, brambory, těstoviny, rýži, ovoce ap. Nerad sójové maso a podobné velezdravé věci.
Nejraději si vždy dám to, oč si řekne tělo samo a já mu věřím! 😁
Doplňuji:
Konkrétně zítra budou šnicle s bramborem. Už od včerejška je to naklepaný, osolený, s česnekem ve vajíčku se solamylem v lednici 😉

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

vařené krůtí stehýnko
vytažené z polívky
je to dietní a zároveň
zdravá lahůdka mňam :)
Doplňuji:
teď jsem celý týden hřešila udělala
jsem si mísu bramborovýho salátu
jak na vánoce k tomu 3 prorostlý řízky
krkovičky a mám ještě dnes poslední
porcičku, kocourek mi samo s masem
pomáhal sotva se řízečky dodělaly zbyla
jich jen polovička, ale on tak pochtíval
no nedejte mu :O)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

„řízek“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

Pečenou kačenu,červené zelí a bramborový knedlík.Na závěr doušek piva.
Doplňuji:
No co co vždyť ta kačena je vevnitř dutá!

Upravil/a: jirkajirka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

pohankovou kasi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

wow tak to je nejtesi otazka za posledni dobu …pstruh na masle a bylinkach z bramborovym pyre …a osmazenymi cherry rajcatky…jinak ja se stravuji krajne nezdrave …bucek ..kacena ..ovarove koleno atd …jsem masozravec to predevsim ..jim co mi chutna …ikdyz je pravda ze v lete spotreba tucneho klesa a nastupuji salaty s kurecim masem nebo rybou …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Mám ráda zeleninové saláty, ryby, drůbež. Hodně mi chutná grilovaná zelenina (cibule, mrkev, lilek, cuketa, paprika..) s trochou evo oleje a tymiánem smíchaná s dušenou rýží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dietní bůček a to mi prosím doporučila ob. lékařka, abych bůček nevylučoval ze zdravých jídel! Pokud někomu chutná bůček okolo 60 – tky, nemá až takové zdravotní problémy!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

pečený bůček

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

syrovou stravu ze zahrady tak, jak to roste. Možná umýt, možná oloupat, jak co. Problémem bývá udělat si důmyslnou zásobu na zimu. Může to být i větším problémem, nežli vymyslet, který obch.řetězec či rychlé občerstvení zvolit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

kachna ,br. knedl a zelí.
Můj pravidelný sobotní oběd:Celá pečená kachna,2 šišky br. knedle a kastrol zelí.Vytáhnu pekáč,hodím do něj nakrájený knedlíky,čapnu k tomu kastrol zelí a šup ke stolu. Asi hodinu trvá než to zbaštím,na to plzeń a šup zase něco dělat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Ze zdravých jídel uvařím rýžové nudle, kysané zelí a podusím kuřecí maso pokrájené na kousky, pak to všechno smíchám dohromady

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

brambory ze zahradky s kvetakem,mrkvi,hr­askem v pare,promicham,o­solim,pridam olivovy olej,a k tomu domaci tatarku.nebo lososovy steak s brokolici,mrkvi,hras­kem,pokapany ol.olejem.brokolici zapecenou se syrem,domaci tatarku k tomu.kureci maso,kruti,opet se zeleninou,masicko namáčet ve špenátu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

www,
já četla od včerejška je to nalepený :))

před 4073 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
www

Dobrej nápad 😁 Vono to véco se škrobem je dost hustý, tak příště tema šniclama ledničku voblepím. A ty to přijdeš vyčistit 😁 .

před 4073 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

tůdle nůdle :D

před 4073 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek