Sarrow

Které jídlo?

Které ze ZDRAVÝCH jídel máte nejradši? :)

Nejlepší odpověď
www

Mám rád zeleninu i maso, brambory, těstoviny, rýži, ovoce ap. Nerad sójové maso a podobné velezdravé věci.
Nejraději si vždy dám to, oč si řekne tělo samo a já mu věřím! 😁
Doplňuji:
Konkrétně zítra budou šnicle s bramborem. Už od včerejška je to naklepaný, osolený, s česnekem ve vajíčku se solamylem v lednici 😉

Další odpovědi
briketka10

vařené krůtí stehýnko
vytažené z polívky
je to dietní a zároveň
zdravá lahůdka mňam :)
Doplňuji:
teď jsem celý týden hřešila udělala
jsem si mísu bramborovýho salátu
jak na vánoce k tomu 3 prorostlý řízky
krkovičky a mám ještě dnes poslední
porcičku, kocourek mi samo s masem
pomáhal sotva se řízečky dodělaly zbyla
jich jen polovička, ale on tak pochtíval
no nedejte mu :O)

hanulka11

„řízek“

jirkajirka

Pečenou kačenu,červené zelí a bramborový knedlík.Na závěr doušek piva.
Doplňuji:
No co co vždyť ta kačena je vevnitř dutá!

Illines

pohankovou kasi

badisko

wow tak to je nejtesi otazka za posledni dobu …pstruh na masle a bylinkach z bramborovym pyre …a osmazenymi cherry rajcatky…jinak ja se stravuji krajne nezdrave …bucek ..kacena ..ovarove koleno atd …jsem masozravec to predevsim ..jim co mi chutna …ikdyz je pravda ze v lete spotreba tucneho klesa a nastupuji salaty s kurecim masem nebo rybou …

Damiana

Mám ráda zeleninové saláty, ryby, drůbež. Hodně mi chutná grilovaná zelenina (cibule, mrkev, lilek, cuketa, paprika..) s trochou evo oleje a tymiánem smíchaná s dušenou rýží.

anonym

Dietní bůček a to mi prosím doporučila ob. lékařka, abych bůček nevylučoval ze zdravých jídel! Pokud někomu chutná bůček okolo 60 – tky, nemá až takové zdravotní problémy!

brillant

pečený bůček

zjentek

syrovou stravu ze zahrady tak, jak to roste. Možná umýt, možná oloupat, jak co. Problémem bývá udělat si důmyslnou zásobu na zimu. Může to být i větším problémem, nežli vymyslet, který obch.řetězec či rychlé občerstvení zvolit.

honza19hk

kachna ,br. knedl a zelí.
Můj pravidelný sobotní oběd:Celá pečená kachna,2 šišky br. knedle a kastrol zelí.Vytáhnu pekáč,hodím do něj nakrájený knedlíky,čapnu k tomu kastrol zelí a šup ke stolu. Asi hodinu trvá než to zbaštím,na to plzeń a šup zase něco dělat.

pusinka50

Ze zdravých jídel uvařím rýžové nudle, kysané zelí a podusím kuřecí maso pokrájené na kousky, pak to všechno smíchám dohromady

pizlicka

brambory ze zahradky s kvetakem,mrkvi,hr­askem v pare,promicham,o­solim,pridam olivovy olej,a k tomu domaci tatarku.nebo lososovy steak s brokolici,mrkvi,hras­kem,pokapany ol.olejem.brokolici zapecenou se syrem,domaci tatarku k tomu.kureci maso,kruti,opet se zeleninou,masicko namáčet ve špenátu.

briketka10

www,
já četla od včerejška je to nalepený :))

www

Dobrej nápad 😁 Vono to véco se škrobem je dost hustý, tak příště tema šniclama ledničku voblepím. A ty to přijdeš vyčistit 😁 .

briketka10

tůdle nůdle :D