Mofli

Které byty jsou v létě teplejší, s jižním nebo západním oknem?

Doplňuji:
Myslím když je byt v 5 patře, kde už stromy nejsou. 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží také na lokalitě, na větrech a na době svitu slunce. Většinou bývají v zimě teplejší z jižní strany, v létě potom ze strany západní.

Další odpovědi
hanulka11

my máme ne jižní stranu všechna okna a je tu od východu do západu slunce , takže asi tak …

fablen

v paneláku máme okna na obě strany a jsem tomu ráda, protože byty, které mají okna pouze na jižní stranu tam musí mít v létě hrozné teplo