Která pohádka z dětství vám nejvíce utkvěla v paměti?

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
arachis

O koblížkovi a O červené karkulce a pak tu O kašpárku na drátku.

Další odpovědi
chachar1922

Jen pockej zajici, Tom a Jerry. A z tech vypravenych o budulinkovi a takova rikanka o jednom domecku a v tom domecku stolecek, na stolecku misticka, v te misticce vodicka… A pokracuje to dal a dal – treba to nekdo zna.

Šidlo

tá časť biblie, kde sa spomína babylonská veža, trúby jerichové a súboj Dávida a Goliáša…

bez irónie, ovplyvnilo to môj život, dokonca k lepšiemu…je mi fuk či sa to tak aj stalo alebo nie…je to poučné

čo sa týka sekulárnych rozprávok, tak Shrek

Rocker

Krkonošské pohádky s Trauntenbetkem

gecco

Kašpárkův hrobeček, dozvěděl jsem se o něm ve svých cca deseti…

Hrůznost příběhu O třinácti tchýních mi došla až mnohem později…
😁

anonym

Kak Ivanuška-duračok za chudom chodil.