ReHu

Která filmová automobilová honička se vám líbila?

Ta v Bournově mýtu je povedená.
A vzpomínám ná Kurýra. 1. Taky dobrá 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud bych měl vybrat jedinou, pak Terminátor 3 – honička s jeřábem…
😉

Další odpovědi
arygnoc

flinstovnovci.

;-Q

Lamalam

Automobilové honičky přímo nesnáším, jsou to pro mě nejnudnější části filmu. Jediná, kterou zkousnu, je ta ve filmu Bullitův případ.

mojitek

Lamalam : vždyť to je ze života :D Jinak Bullitův případ je legenda s nejlepší filmovou honičkou kterou nikdy nikdo nepřekoná

anonym

Arabela,kdyř Rumburak ujíždí ve Š100 a pískají gumy v zatáčce,ta jeho sluha Blekota říká :„Teda já jsem ďábel,ale kam se na něho hrabu?“.