janani

Mám tibeťačku, kterou vůbec „nebaví“ koupání, existuje pro psy něco na způsob suchého šamponu?

krásný den, mám tibeťačku, kterou vůbec „nebaví“ koupání, existuje pro psy něco na způsob suchého šamponu?

Protože je to typický gaučák, čistota je důležitá. Při každém koupání je to zápas. Děkuji za rady a odpovědi

Odpovědi
annas

Ano suchý šampon pro psy existuje.

Bezoplachových šamponů je hodně druhů, tedy i v různých cenových relacích. . Zeptejte se v prodejně s potřebami pro chovatele.

Nevkládám odkaz, protože stránky, kde se šampony objevuji, je nabízejí k prodeji, takže by někdo mohl považovat za reklamu na jejich prodej.