Krade se i v dnešní době z aut benzín a hrozí to jen autům, která to nemají na klíč?

Stali jste sami někdy obětí? Nevysvětlitelná ztráta paliva? Mají některá auta nějaký senzor který rozezná tankování z benzínky a spustí alarm, když detekuje třeba hadici, kterou se alespoň ve filmech někdo přes falešné nasátí nějakým podtlakem začne odčerpávat benzín?

Odpovědi
Lamalam

Většinou se to krade tak, že krumpáčem prorazí dno nádrže a nachytaj to do lavóru.

anonym

Lamalam: Dost zajímavý způsob, ale na druhou stranu rychlejší a když náhodou přijde majitel, tak je ještě šance utéct přes vedlejší bok auta. Při představě, že si zloděj majitele nevšimne a ten jej pozdraví pod autem se asi má na co těšit. To musí být pořádná rána krumpáčem. Co když se tam zasekne? Moc místa na pořádnou ránu tam mít nebude. Nebyla by lepši aku vrtačka s velkým vrtákem?

Kepler

To asi ne, mohl bys způsobit jiskru a v tu ránu máš z auta pyro-show a ze sebe Palacha.

Lamalam

Problém je v tom, že moderní auta mají nádrže z plastu. To moc jiskřit nebude.

Lamalam

Aku možná taky. V KV před jedním supermarketem to kradli za pomocí speciálního přípravku. Vypadalo jako rudlík, ale místo ložné plochy to mělo zahnutý bodec. Zajeli k autu, bodec zasunuli pod nádrž a zapáčili.