Biky

Koupit jí dárek, nebo ne? Prosím poraďte.

Zhruba před rokem jsem se začala bavit s jednou milou holkou ve škole. Byli jsme si hodně blízké, každý den jsme spolu chodili do školy, psali si a volali na Skype, chodili jsme po škole ven a trávili všechny přestávky společně, každý nám říkal že jsme jak dvojčata, a že k sobě patříme. Jednoho dne jsme se spolu přestali bavit, protože jsme se pohádali kvůli naprosté blbosti, a musím přiznat, že to byla moje chyba, a je mi to líto. Pár měsíců jsme se spolu nebavili, trávila jsem svůj čas s holkama ze třídy, jenže pak se s nimi dala dohromady ona, a bylo to stejné, jako s námi dvěma předtím. Holky ze třídy se nás snažili dát dohromady, a povedlo se. Znovu se spolu bavíme, asi 2 týdny, i když to není stejné jako předtím, a moc si nevěříme. No, konečně k mé otázce – mám jí koupit dárek na Vánoce? Mám ji ráda, a ráda bych ji potěšila, ale na druhou stranu si nechci připadat, že se vtírám atd.

Nejlepší odpověď
fcoop

Je pravděpodobné,že stejné dilema má i ona. Udělěj prostě to,co cítíš.
Nebo si o tom promluvte – a je to.

Další odpovědi
Damiana

Když se vykašleš na předsudky (vtírání se) a budeš jednat srdcem, jasně ti „řekne“ co máš udělat. A rozhodně nebudeš mít potom špatný pocit. I kdyby nikdy nic nevyšlo tak, jak si představuješ, můžeš si vždycky říct – chtěla jsem to, bylo to moje rozhodnutí, cítila jsem to tak…
Je tedy jen na tobě, jestli máš chuť kámošce udělat radost nebo si na něco zbytečně hrát. Vánoce jsou skvělou příležitostí k tomu obnovit zapomenuté nebo nějak narušené vztahy – někoho potěšit – to snad nikdy nelze brát jako chybu, ne?:-))

Drap

Drobným dárkem určitě nic nepokazíš