Gabe

Koupil jsem Smart TV Samsung ale bez výstupu na sluchátka. Dají se dodaetcně namontovat?

Jedna se o Samsung model:UE55RU7172UX­XH

Odpovědi
anonym

Můžeš použít bezdrátová bluetooth sluchátka. Každopádně pokud neuvedeš o jaký konkrétní model se jedná těžko můžeme věštit jaké má pro tento účel využitelné audio výstupy, které by se na ten standardní audio jack daly dostat přes redukci.

FlAsh_7

Podívej se po chromecastu

dubraro

Nic není třeba montovat. Televizor je vybaven výstupem na sluchátka prostřednictvím Bluetooth. Viz kapitola návodu „Poslech televizoru přes zařízení s technologií Bluetooth".

Dochy

Jestli opravdu nemá výstup na analog. sluchátka, tak pak buď použiješ BT, nebo převodník.. např. něco jako:
https://www.al­za.cz/aq-ac01da-d5158629.htm
Nevím jak je to s hlasitostí… Zda se řídí z TV, nebo je v tomhle kanále základní signál a hlasitost si musí pořešit následující aplikace… Mám pocit že ten převodník to umět nebude.