Sypi

Koupe Mininotebooku.

Ahoj. Potreboval bych poradit s koupi mininotebooku pro pritelkyni. Cena by mela byt tak do 12 000, velikost 11.6".. Jakou znacku a procesor byste mi doporucili? Nebude na nem parit zadny hry. Ale treba filmy by na nem mely byt prehratelny..
Diky

Odpovědi
Fly

Zajděte si do Datartu, tam si určitě vyberete. mininotebooky vétšinou nejsou tak výkonné, aby se na nich dali hrát hry, nicméné v datartu najdete dobré mininotebooky s větší kapacitou i kolem 8–9 tisíc. Taky záleží na tom, jestli chce vaše přítelkynˇenejaký pékný design, nebo jí stačí obyčejný černý nebo šedý. Zaskočilo mé to, ale ten mininoteboook s propracovanějším designem, ale menší výkonností byl o nějakou ztisícovku daržsí, než šedý výkonný!

nabubindes

za 12.000,– koupíš i větší a slušný výkon s dvd vypal.