Pokročilý

koukáte v údivu když má 5leté dítě v ústech cumel?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud myslíš dudlík,tak abych pravdu řekla u cizích dětí je mi to jedno,no a moje děti ho nikdy neměly, no a neměly ho z jednoho jediného důvodu,že jsem si nedokázala představit,jak bych je tento zlozvyk dokázala odnaučit.
Odpověď..v údivu nekoukám,je to každého rodiče věc,,,jestli ty rodiče baví hledat dudlík,když se dítě rozpláče,tak je to také jeho věc,,,pokud mají zásobu a vyhodili několik set za dudlíky,tak je to také jejich věc,,,,

Další odpovědi:

Zlatý

Není to pěkný pohled,měli by s tím rodiče něco dělat.

hmm je to už veliké dítko na dudlík už by měl cumlat spíš řízek anebo rohlík

Zlatý

No to bych teda opravdu koukala mému synovi jsou tři roky a od dvou ho už nechtěl ani vidět.

Bronzový

Myslíš dudlík? No já ho údajně měla v puse běžně až do dvou let a pak jsem si tak nějak musela zvyknout, že už mi ho rodiče zkrátka nedají...

Pokročilý

Ani bych se tomu nedivil,jelikoz kazde dite je jine a to vim ,od tech svych,kdy ma dcera byla prave v tomto veku a potaji brala dudlik synovi,ktery jej zas vubec nechtel uz od jednoho roku jej nechtel a ma dcera dudlik opustila tesne,pred nastupem do prvni tridy.

Zlatý

Taky bych asi koukala jako blazen,ale jak pise kropitko-je to kazdeho vec.
Ja jsem byla v udivu nad tim,kdyz jista zena uz nevim v ktere zemi KOJILA asi 10leteho chlapce.To mi prislo mnohem divnejsi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.