Avatar uživatele
Miraa

Konkretní návod jak vydělávat peníze na internetu?

Někde jsem zahlédnul stránku s video návodem, kde dotyčný ukazuje krok po kroku, jak vydělává peníze a vydělá asi tisícovku za pár minut. Ale nemůžu to najít. Neví náhodou někdo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, akvidzerp, Foostey, Loucann, janek83 před 3774 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Foostey

Nevím, jestli myslíme to samé, ale tuhle stránku mi poslala známá http://panxra­di.info a za pár dní ji přislo na účet pár tisícovek a vydělává dál. Taky se to chystám vyzkoušet

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jurka

Možná,že nejvhodnější způsob,jak vydělat peníze je jít do práce.A to bez špekulací.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Foostey, v casinu se nedá dlouhodobě vyhrávat.
Snad zkraje, ale brzy se to obrátí.
Doplňuji:
Jediný spolehlivý výdělek prostřednictvím internetu
je poskytovat kvalitně službu, o kterou budou mít lidé zájem.

Namátkou: překlady, videokonzultace, e-klearning,
e-shop,…

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

ivzez: tý to nevysvětlíš, člověku kterej nerozumí alespoň základním principům statistiky a pravděpodobnosti, jako je (evidentně) autor videa a zdejší 3 palcujívší odkaz který vložila Foostey, se ani nemá cenu snažit o vysvětlení proč tahle 100% taktika !nikdy! nemůže být výnosná..

…ale stejně, alespoň pokus o nastínění: pokud bude tento „stratég“ vsázet vždy dvojnásobek prohrané vsázky, zákonitě musí po čase nastat situace, kdy mu dojdou peníze. To že spadne 3× za sebou barva kterou nevsázel se mu bude stávat zhruba každou osmou hru, to že mu barva nepadne 5× pak každou dva a třicátou, a pokud by začínal s deseti dolarama, tak přijde o 10+20+40+80­+160=310 dolarů a je v situaci kdy musí vsadit dalších 320, přičemž vyhrát může pouze $10, a šance je 50 na 50, a když máš šanci půl na půl že vyhraješ 10 a přijdeš o 320, tak už to hezky nevypadá. Nehledě na to že když pokaždý vsázíš dvojnásobek a nedodržuješ moneymanagement, je jasný že jednoho dne, i kdybys měl nevím kolik peněz, musíš přijít o všechno. Plus pak ještě ta zelená nula, která ti každou další sázku násobí 0,97…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Odpovím otázkou – kdyby se dalo za pár minut vydělat pár tisíc, proč by to nedělal každý?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Vysvětlení, proč to nemůže fungovat (tzv. petrohradský paradox):
http://www.ma­tematika.cz/pe­trohradsky-paradox

před 3764 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Foostey: to je dobrej pitomec na tom videu :D

a nejlepší ta hláška, když se pokusíš vypnout tu stránku „smáli se mi..teď se směju já..“ :))) to musí bejt matematik jako prase :))

před 3774 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ach jo, proč mají oba registraci z t.m. a t.r.

před 3774 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání