Miraa

Konkretní návod jak vydělávat peníze na internetu?

Někde jsem zahlédnul stránku s video návodem, kde dotyčný ukazuje krok po kroku, jak vydělává peníze a vydělá asi tisícovku za pár minut. Ale nemůžu to najít. Neví náhodou někdo?

Nejlepší odpověď
Foostey

Nevím, jestli myslíme to samé, ale tuhle stránku mi poslala známá http://panxra­di.info a za pár dní ji přislo na účet pár tisícovek a vydělává dál. Taky se to chystám vyzkoušet

Další odpovědi
Alesh

🙂

Jurka

Možná,že nejvhodnější způsob,jak vydělat peníze je jít do práce.A to bez špekulací.

ivzez

Foostey, v casinu se nedá dlouhodobě vyhrávat.
Snad zkraje, ale brzy se to obrátí.
Doplňuji:
Jediný spolehlivý výdělek prostřednictvím internetu
je poskytovat kvalitně službu, o kterou budou mít lidé zájem.

Namátkou: překlady, videokonzultace, e-klearning,
e-shop,…

bolak

ivzez: tý to nevysvětlíš, člověku kterej nerozumí alespoň základním principům statistiky a pravděpodobnosti, jako je (evidentně) autor videa a zdejší 3 palcujívší odkaz který vložila Foostey, se ani nemá cenu snažit o vysvětlení proč tahle 100% taktika !nikdy! nemůže být výnosná..

…ale stejně, alespoň pokus o nastínění: pokud bude tento „stratég“ vsázet vždy dvojnásobek prohrané vsázky, zákonitě musí po čase nastat situace, kdy mu dojdou peníze. To že spadne 3× za sebou barva kterou nevsázel se mu bude stávat zhruba každou osmou hru, to že mu barva nepadne 5× pak každou dva a třicátou, a pokud by začínal s deseti dolarama, tak přijde o 10+20+40+80­+160=310 dolarů a je v situaci kdy musí vsadit dalších 320, přičemž vyhrát může pouze $10, a šance je 50 na 50, a když máš šanci půl na půl že vyhraješ 10 a přijdeš o 320, tak už to hezky nevypadá. Nehledě na to že když pokaždý vsázíš dvojnásobek a nedodržuješ moneymanagement, je jasný že jednoho dne, i kdybys měl nevím kolik peněz, musíš přijít o všechno. Plus pak ještě ta zelená nula, která ti každou další sázku násobí 0,97…

lota

Odpovím otázkou – kdyby se dalo za pár minut vydělat pár tisíc, proč by to nedělal každý?

ivzez

Vysvětlení, proč to nemůže fungovat (tzv. petrohradský paradox):
http://www.ma­tematika.cz/pe­trohradsky-paradox

bolak

Foostey: to je dobrej pitomec na tom videu :D

a nejlepší ta hláška, když se pokusíš vypnout tu stránku „smáli se mi..teď se směju já..“ :))) to musí bejt matematik jako prase :))

anonym

Ach jo, proč mají oba registraci z t.m. a t.r.