Pokročilý

Komu fandíte ve fotbale?

Doplňuji:
Já fandím Barceloně a na Euru jsem fandila Španělsku

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Přesně jak píše Sůwa. V praze se fandilo Spartě nebo Slavii ( kdo chtěl být zajímavý, tak Bohemce). Chodila jsem fandit Slavii v době, kdy hrála v dolíčku na hřišti Bohemky. Měla jsem tam hráče blizoučko tak, že i bez brýlí jsem je rozeznávala. Vzhledem ke svému tehdejšímu zaměstnání jsem měla blízko i k vedení klubu a majiteli. Věrná jsem Slávii zůstala. Někdy je to ale o nervy! Od minulého roku, kdy jsem často pobývala u dcery a vnučky na Plzeňsku, jsem Slávii trochu zahýbala s fotbalovou Plzní, protože její boj o postup do nejvyšší Evropské soutěže mě bavil. Dodnes fandím Plzni i Slávii.

Další odpovědi:

Zlatý

Já měl vždycky takovej sen, že jednou uvidím zápas FC Barcelona - FK Chmel Blšany. Myslím v Lize Mistrů, že Barca přijede do Blšan na zápas, ale bude tam tak narváno že se neprotlačej ani na stadion a Blšany vyhrajou kontumačně :))

Jen pro zajímavost: FK Chmel Blšany je klub jehož stadion má 2300 míst a sídlí ve městě Blšany jež má 977 obyvatel :D

Zlatý

Prozradím malé tajemství - v Praze bývalo ( možná ještě je ) povinností fandit buď Spartě, nebo Slávii. Když jsem byla malinká dědeček mi nabídl pětikorunku, když řeknu "Slávie jsou lvi, Sparta jsou hasiči". No, tak co bych to neřekla, že? Od té doby ( víc než 60 let ) jsem zůstala Slávii věrná :-).

FC Zbrojovka Brno, Manchester United. Při Mistrovství Evropy fandím Portugalsku a při Mistrovství světa zase Brazílii.
Doplňuji:
Brnu fandím již od základní školy, kdy se tým ještě jmenoval Boby Brno. Ale na samotný fotbal se skoro nedívám.

Zlatý

Našemu místnímu týpu, co hraje okresní ligu. :-)
Vrcholové soutěže jsou samé šmelinaření, kupčení, korupce, hnus...

Bronzový

Já fandím od tří let Baníku Ostrava. Je to srdeční záležitost a jsem věrný fanoušek. Na zápas i přes tu hrůzu co se kolem nás děje chodím na každý domací zápas a na výjezdy jak jen to jde. Rve mi to doslova srdce co se nám díky "panu Peterovi" (ač bych ho nazvala úplně jinak) - stalo.
Dále sleduju Serii A a tam je jasný AS Řím s mým milovaným Tottim :-) pak fandím Manchesteru United a Bayern Mnichov. Dále je mou povinností fandit naším družebním přátelům z Polska - GKS Katowicím a přátelům ze Slovenska a to Spartaku Trnava.

Zlatý

Fandím muzikantům,ti stále vyhrávají!

Zlatý

FC Dolní Lhota. A komu ty ?

O tom vůbec nepřemýšlím , fandím na 100% Spartě a z cizích klubů Realu Madrid.Na mistrovství fandím portugalsku nebo česku.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Sůwa&Bohemica: holky, nepudete spolu na zápas? :))

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.