moníčeččík

Koľko bodov by ste dali (z piatich) Zuzane Čaputovej?

päť je najviac
jak plave

Nejlepší odpověď
Drap

Za co? Pokud nejsou určena žádná kritéria, nelze nikoho hodnotit. Máme hodnotit její účes? Nebo snad boty, její oblékán? Vystupování na veřejnosti? Její vzdělání? Nebo snad to jak plave?

Další odpovědi
elkon

Neřeším prezidenty cizích států. Neznám ani jejich oblíbenost u lidí. Je to jejich věc.

marci1

Palec nahoru. Z. Čaputová=právnička chudých, bojující za lepší svět, má svůj styl. Sbírala podpisy proti Mečiarově amnestii. 🙂
Ve světě se o ní začalo mluvit jako o slovenské Erin Brockovichové (americká právní a ekologická aktivistka, podle níž byl natočen stejnojmenný film v hlavní roli s Julii Robertsovou).

Arne1

šest

paul1

Ze začátku 5, nebo i 6, jak píše „Arne“. Ale postupem času se nějak změnila.

df

0 b.

led

Prezidenta, nerobí len vonkajší vzhľad a ovácie médií, ale jeho práca, aj tá verejnosťou nevidená a hlavne jej výsledky.
Bežný človek hodnotí vonkajšie prejavy prezidenta a ich verejné výsledky, zákulisie nevidí, ktoré verejnosti zviditeľňujú, často skreslene, médiá a politici.
Pani prezidentku hodnotím podľa výsledkov jej práce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Speed77

Asi 2. Ničím vyjímečná, ničím neoslňuje, nic prospěšného neudělala ani nic takového neprosazuje, neovlivňuje. Moje sympatie nemá, stejně jako náš prezident a většina dalších. Nejen proto, že jsem monarchista, ale kdyby prsotě udělali něco, čím by si zalsoužili uznání. Vždyť většině nejde ani dobrá reprezentace a zastupování státu/národa. Vnitřně ani vnějše.
Má svůj styl oblékání, asi jediné plus, ale to je tak vše, navíc je to baba, takže se to dá čekat, že se bude vhodně, elegantně oblékat. Muži na to kolikrát nehledí ani na vyšších postech.