Dračice

kolikrát jste byla těhotná

Já ani jednou . Sestry taky ne . Jedině moje mamka a rovnou 3X

Odpovědi
maja49

ještě jsem nebyla :)

mojitek

gratuluju

fablen

Co je tohle za hloupou otázku? No pokud Ti je třeba 18 tak je docela možné, žes ještě těhotná nebyla vůbec…

Funna

Tak teď nechápu, jestli mám tvé sestry a tebe litovat, nebo jim blahopřát…má dcera má 18 a nebyla – což je dobře…já mám dceru, takže jse byla – což je taky dobře…
už chápeš zmatenost tvojí oznamovací věty…chybí ti snad na klávesnici otaznik?

Deli

Momentálně jsem potřetí 🙂

Dračice

Mě připadá otázka úplně normální

hanulka11

k čemu je ti taková otázka?????

Dračice

Jen se ptám.Co je ti do toho?