Monyszek

Kolik z toho bude kousků dezertů?

Bohužel si recept vyzkoušet nestihnu, a tak jsem si řekla, že se zeptám tady. Jedná se o čokoládové oválky (pokud si někdo koupil aktuální vydání časopisu Chuť a styl, tak ví). Náplň na oválky se skládá z 6 dl smetany, 2 sáčků vanilkového cukru, 40 g másla, 470 g čokolády, 2 žloutků, 5 lžic likéru – plnilo by se do to těchto forem: http://www.fi­alapraha.cz/eshop/cu­krarske_pomuc­ky/07_formy_sku­pinove_plasto­ve/formy_skupin_na_mi­nidezerty_5cm
Kolik by z toho přibližně mohlo být kousků?

Odpovědi
JájsemRaibek

No pokud to splácáš v jeden kus tak jeden velký ovál.
Já taky dělám štrůdl z listovýho těsta jen jeden, víc se mi nepodařilo.