Marty Koller

Kolik vydělávají prostitutky? Koho se mám zeptat?

Nejlepší odpověď
Funna

matky?

Další odpovědi
dubraro

1/ Jednoduchá odpověď: Pokud je alespoň průměrně hezká a šikovná, je to v řádu jednotek tisíc za den.
Složitější odpověď: Záleží na tom, kde svou praxi vykonává. Jiné ceny jsou na ulici, na privátu, v klubu, v soukromí, v SM salonu, při dojezdu k zákazníkovi na hotel apod.
Pak to záleží na tom, jak je hezká, jak příjemně se k zákazníkům chová, jak je v sexu obratná, jestli poskytuje méně běžné sexuální praktiky apod. Od toho se odvíjí počet i druh zákazníků.
Jeden takový vzorový příklad: Na privátu bere společnice obvykle 1500–2000 Kč/hod jako základ, za tzv. klasický sex, vše s kondomem. Z toho odvádí zhruba polovinu „pasákovi“, v podstatě na provozní náklady – nájem, voda, topení, praní, reklama, pomůcky… K tomu si účtuje příplatky za další služby, jako orál bez kondomu, líbání, anální sex…, podle toho, jaké praktiky je ochotna provádět. Tyto příplatky zůstávají celé slečně. Za den může mít 0 až cca 10 návštěv, typicky tak 3 – 5. Vynásobit si to už dokážeš sám.
Co se týče daní, příležitostné prostitutky neplatí nic, často jsou oficiálně nezaměstnané nebo na mateřské dovolené. Prozíravější slečny, které to dělají pravidelně a dlouhodobě, vedou účetnictví a platí daně, vykazují to například jako masérské služby.
2/ Zkus si pročíst diskuzní server svetaci.info

Čecho_slovák

Zeptej se bordelmamá.

plebs

Záleží kolik odvádějí daně.

Beno

Každá prostitutka má svůj ceník.

Marty Koller

Čecho slovák, jak to můžeš vědět ty jsi tam někdy byl?