Calimë

Kolik tak průměrně stojí barvení vlasů (…)?

Mám takový dotaz na barvení vlasů: Chtěla bych zkusit si nechat nabarvit vlasy, ale jenom tou krátkodobou barvou, co vydrží jenom asi 6 mytí. Kolik to tak průměrně stojí? (hledám prostě normální cenu, aby mě tam neobrali o většinu peněz)

Nejlepší odpověď
zzzzz

To mu se říká přeliv, v drogerii to stojí do 100kč. V kadeřnictví počítej 500 až 2000kč, záleží kam půjdeš 🙂
Doporučuji ti, najít si kadeřnici po známosti vyjde to levněji .-)

Další odpovědi
briketka10

já si koupím barvu na 6–8 smytí a
nabarví mi je sestra zadarmo i ostříhá..
zde máš ceník, ale v každém městě je
to jiné :)
http://www.kadernik-domu.cz/cenik-kadernictvi/

marci1

Na jemné barvení vlasů, které vydrží 6–8 umytí vlasů lze koupit barevný přeliv od 20 Kč : http://www.kos­metika-nehty.cz/cameleo-no1-barevny-sampon-30-tmave-hnedy-40-ml/d-73558/

STUDENTKAEVA

Doporučuji si nenachavat barvit ve velkoměstech Brno,Praha,Olomouc je to zbytečně drahý.Moje mamča si nechavá stíhat barvit a umýt platí 360Kč a špatně rozhodně nevipadá navíc jako alergička si potrpí na kvalitní a tahle jí velmi vyhovuju…Nechává barvit v malém salounku v menším městě a je prý spokojená..