pizlicka

kolik stoji zapojeni plynu,kdyz mam pripojku pred domem?

maly domeček,70m čtverečnich,sta­ry,bez plynu,jen elektřina,voda,a topi se tuhymi palivy.u domečku je předzahrádka,a tam je pripojka na plyn.kolik by stalo,kdybych chtěla v dome mit zavedeny plyn?ted budu delat rozvod elektriny,a nevim,co se vic financne vyplati.elektri­na,plus plyn,nebo jen elektřina?děkuji za rady.jinak chci kamna na tuha paliva,a vytapeni přes ustredni topeni,aby ty kamna přes ustredni topeni rozvadeli teplo.nebo poradite nejakou lepsi alternativu?dekuji.

Nejlepší odpověď
gecco

I vzhledem k tvé další otázce (ohledně rozvodu vody) – nech si od několika firem z blízkého okolí udělat cenové nabídky a podle jejich podmínek si posléze vyber.

Ale předem si nech zpracovat projektantem aspoň nástin projektu – jinak si za drahé peníze pořídíš něco, co třeba vůbec nebude fungovat a nebo bude fungovat špatně – takováto rekonstrukce se nedělá ´od oka´ a už vůbec ne podle ´rozpočtu´ někoho, kdo daný objekt ani nezahlédl…
😉

Další odpovědi
Karel.S

Ahoj, souhlasím s gecco, nech si u nějaké firmy zpracovat projekt. Takhle to jde jen ztěží určit, kolik by stála přípojka.