Bronzový

Kolik stojí úhrada revize plynového zařízení v bytě?

Nemohl jsem být doma při revizi plynových rozvodů a zařízení v našem paneláku, která se hradila ze společných prostředků domu. Žádný náhradní termín správci domu neorganizovali a nyní chtějí, abych si tuto kontrolu zařídil a zaplatil sám. Mají na něco takového právo a v případě, že si to budu muset hradit sám, máte někdo ponětí, kolik to může stát? Díky.
Doplňuji:
P.S. V bytě plyn nemám, ale kontrolují se všechny byty kvůli rozvodům za záchodem.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Odhaduju max. stovku či dvě - ale ceny se mohou lišit, takže přesně ti to řekně konkrétní revizák.
Obešli mailem nebo obvolej několik v okolí (ať nemáš moc drahou dopravu) a domluv se s nimi.
;-)

Další odpovědi:

Zlatý

Přiznávám bez mučení, že jsem nedávno předem dohodnutou návštěvu technika od plynařů bohapustě zaspal. Ve schránce jsem od něho nalezl vzkaz a telefon. Revizi provedl v náhradním termínu bez reptání a zdarma.

Stříbrný

Pokud nemáš v bytě spotřebiče, tak pouhá revize rozvodů ve stupačce bude záležitostí několik málo stokorun.

Bronzový

Když sem měnil karmu za novou tak mě stála komplet revize 300 Kč...Počítám že výše to nepůjde :)

Pokročilý

Ano určitě tak jak píšou ostatní - všichni revizní technici v okolí sedí doma, až jim zavoláte, aby přiběhli a za 100 korun napsali revizní zprávu... Pokud půjde revizní technik pouze k Vám, tak počítejte s cca 500,- Kč + doprava

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.