Martinka2112

kolik stoji strava v Praze?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud ti stačí rohlíky a mlíko, tak 5 rohlíků a mlíko pořídíš cca za 30 Kč.

Další odpovědi
lukyLuky

zajimava otaska no zaleži jake je to jiddlo kde kam naněj jdete do restourace. nebo kfc do picerie ceny jsou ruzny

Michal Kole

cca od 50 kč v bufetu až po několik tisíc v nóbl restauraci

Tíšek99

Za den tak cca hodně. 🙂

ten který je

Zhruba stejně jako v Berouně nebo v Mníšku pod Brdy. 🙂

mojitek

jako kde strava???V res­tauraci nebo nákup někde v Jednotě…?Ceny v krámu jsou menší než někde na vesnici nebo městečku a v restauraci pokud nepočítám U Maxima tak se lze najíst za 65,– polední menu nebo do 100,– maso s přílohou apod..a samozřejmě i dráž.Jak kde,ale není tu draho -právěže díky konkurenci je to naopak 😉 Dokonce i v centru se dá najíst za levno v normální restauraci.