panenka

Kolik stojí mastička Framykoin?

Dobrý večer zítra chci malému koupit Framykoin mast protože jsou to Antibiotika nikde na netu nemůžu najít kolik budu platit.Můžete mi prosím napsat kolik se bude platit v lékárně děkuji.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Stačí napsat framykoin ung. do vyhledávače a je to
http://www.le­karnauhradeb.cz/le­ky/
zde napiš jen framykoin

Další odpovědi
Bunnik

Nevím, kolik stojí, ale mám takové tušení, že jsou pouze na lékařský předpis.

iceT

Ano,Bunnik,Fra­mykoin mast je pouze na recept.

panenka

V odkaze www.Lekarna.cz jsem bohužel cenu Framykoinu nenašla jsou tam jen oční kapky Visine.

Jahoda

Tak tedy pardon.