Mirdas

Kolik stojí kubík vody ?

Každý rok jsme svědky u nás nehorázného zdražování vody a odůvodňování proč tomu tak je i s poznámkou, jak jsou provozovatelé této „služby“ na minimu částky kterou musí po odběratelích požadovat.
Máte přehled, kolik stojí kubík vody v sousedních státech a zda je větší rozdíl v ceně, proč tomu tak je ?
Doplňuji:
-

Mosoj:
Zda vás tato otázka vůbec nezajímá, proč vůbec odpovídáte, nebo po svém vyjadřujete ?
Že by nějaký další syndrom ?

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Tuším že 80 Kč.

Další odpovědi
badisko

Irsko hlasi 0 eur… zde se zavodu neplati … :D
Doplňuji:
Ad; marci1 …kdo vi jestli ..Irove sou proti …:D a kdyz tak jen pausalne …urcite by nemohli do kazdeho domu tahat hodiny …to proste nejde..:D

isteron

Na juhu Nitrianskeho kraja, 2,136 vodné + stočné za 1 m3 na r. 2013.
Dnešný kurz Kč je 27.436 Kč / 1 €.

marci1

Je to velmi různé. V ČR tak více 78,– Kč a více/1 kubík.
Ad : „badisko“, v r. 2015 se už platit v Irsku bude ?
http://www.slo­vakinireland.i­e/index.php/com­ponent/conten­t/article/52-akualne/904-240-euro-za-vodu-rok-2015-poplatky

anonym

14 Kč
Doplňuji:
Špatně jsem si přečetla, omlouvám se, jinde nevim kolik

mosoj

Mně vůbec nezajímá kolik stojí voda v okolních státech. Mně zajímá kolik platím já. 95 Kč i se stočným. Bude hůř.
Doplňuji:
Já na rozdíl od některých, bydlím doma v ČR. Tak se vyjadřuji k tomu co se mně dotýká.

Představ si tu drzost, odpovídám a podle svého !!!

McArthur

Výroba kubíku vody přijde na cca 25 Kč včetně DPH. Prodává se ale dráž. Pro odběratele je od 30 Kč včetně DPH, ve větších městech je samozřejmě dražší. Na účtu najdeš pod položkou „vodné“. K tomu se ale váže i stočné, které má podobné náklady i podobnou cenu. Díky tomu za vodné a stočné dohromady platíme od 60 Kč za kubík v levnějších lokalitách, ve větších městech se cena pohybuje kolem 85 Kč za kubík.