Jirka

Kolik stojí demolice rodinného domu?

Jaká může být plus minus cena demolice domu zhruba o 200 metrech čtverečných? I s odvozem materiálu.

Nejlepší odpověď
ReHu

Nedávno jsem se dověděla o „demolici“ domu. Majitelé nespěchali a měli kde bydlet, tak dali inzerát na rozprodej a lidi si za levno koupili to co potřebovali a sami si to i odmontovali.
např. starší radiátory, tašky ze střechy, cihly, překlady atd.
Prý na tom ještě pár set tisíc vydělali.

Další odpovědi
panenka

Za demolici zaplatíš zhruba 40000–50000 kč včetně odvozu stavební sutě

Dvorka88

Potřeboval jsem vyřešit demolici domu v Ostravě a hledal jsem na to celkem dlouho někoho, kdo by to zařídil kompletně. Našel jsem pak firmu, který působí přímo v Ostravě bouracipraceostrava .cz , která se o demolici postarala ve velmi krátkém čase. Domluvil jsem se i na dobré ceně. Doporučuji se případně podívat na stránky, kde mají i ceník.

honza19hk

tak do 40 000,– i s odvozem.Záleží ale na postupu demolice,pokud by to bylo bagrem,nebo ručně nebo odstřelem.Ataky záleží na materiálu- za nebezpečný odpad se platí velké sumy např azbest,umakar­t,asfalt,atd..
beton,cihly,atd se dá drtit a znovu využít nebo prodat.
Vzhledem k tomu,že demolice dělám,bych si účtoval cca 30 tis i s odvozem-mám dost velké slevy na skládce. U každé demolice je také nutné místo pro techniku,a to je důležíté pro cenu.Pokud by se to nedalo bourat strojně tak se to musí bourat ručně-tzn palice,pajsr,au­togen,hupcuk,at­d… a to je dražší.A také pomalejší.