Avatar uživatele
Jirka

Kolik stojí demolice rodinného domu?

Jaká může být plus minus cena demolice domu zhruba o 200 metrech čtverečných? I s odvozem materiálu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iceT před 4834 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Nedávno jsem se dověděla o „demolici“ domu. Majitelé nespěchali a měli kde bydlet, tak dali inzerát na rozprodej a lidi si za levno koupili to co potřebovali a sami si to i odmontovali.
např. starší radiátory, tašky ze střechy, cihly, překlady atd.
Prý na tom ještě pár set tisíc vydělali.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Za demolici zaplatíš zhruba 40000–50000 kč včetně odvozu stavební sutě

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dvorka88

Potřeboval jsem vyřešit demolici domu v Ostravě a hledal jsem na to celkem dlouho někoho, kdo by to zařídil kompletně. Našel jsem pak firmu, který působí přímo v Ostravě bouracipraceostrava .cz , která se o demolici postarala ve velmi krátkém čase. Domluvil jsem se i na dobré ceně. Doporučuji se případně podívat na stránky, kde mají i ceník.

Avatar uživatele
honza19hk

tak do 40 000,– i s odvozem.Záleží ale na postupu demolice,pokud by to bylo bagrem,nebo ručně nebo odstřelem.Ataky záleží na materiálu- za nebezpečný odpad se platí velké sumy např azbest,umakar­t,asfalt,atd..
beton,cihly,atd se dá drtit a znovu využít nebo prodat.
Vzhledem k tomu,že demolice dělám,bych si účtoval cca 30 tis i s odvozem-mám dost velké slevy na skládce. U každé demolice je také nutné místo pro techniku,a to je důležíté pro cenu.Pokud by se to nedalo bourat strojně tak se to musí bourat ručně-tzn palice,pajsr,au­togen,hupcuk,at­d… a to je dražší.A také pomalejší.

před 4466 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek