Lubínek

Kolik stavebních koleček je 1m3 (kubický metr) betonu?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

1m3 vydělíte objemem stavebního kolečka.

Ten naleznete v katalogu výrobce.

Vzhledem ke tvaru by se to počítalo dost složitě a bylo by potřeba integrování.

Při výpočtu nezapomeňte na stejné jednotky

Další odpovědi
mosoj

Samozřejmě že záleží na tom kolik si na kolečko naložíte ( jaký jste svalovec).

Já když jsem stavěl tak jsem počítal na 1 m3 tak 15 – 16 koleček a docela to vycházelo. V tomto případě se nutně nemusí jednat o přesnou matematiku, stačí to cca.

dědapetr

Záleží jak je naložíte,ale na stavbě jsme počítali 14 – 17 koleček.Řidší beton 17 koleček a hustší 14 koleček.

anonym

nevím to přesně, ale typuji cca. 5 koleček

ale jednoduchá rovnice:
zjistite si, kolik se vleze litrů do vašich koleček. toto je číslo x

a potom vypočítejte:
1000:x=počet koleček

anonym

Nevím jak je to u betonu, ale 1 kubík písku je třináct koleček.

arygnoc

hoooodně.

jáára

To sou rady jak noha.

Pokud tam není jednoduchá elektrická závada, tak se boiler mění…¨