Lgee

Kolik si vydělám na brigádě v obchodě (vybalování zboží, pokladna)?

Třeba v Tescu, Kauflandu nebo Albertu.

Ptám se přibližně.

Nejlepší odpověď
Drap

To ti řeknou v tom obchodě, kam se přijdeš ucházet o práci. Nemusí to byt všude a vždy stejné. Pokud se neumíš zeptat, nezvládneš ani vybalovat zboží.

Další odpovědi
hapiky

Líná huba, hotové neštěstí.
Nutno podotknout, že o tom někteří nemají ani páru, i tak se dělají chytrými a hrají si na filosofy.
Téměř nejlíp je na tom asi Kaufland 24t. měsíčně. (vydělit si to na hodiny asi zvládneš).
Lídl ještě více 28t.
https://www.kur­zy.cz/zpravy/475410-kaufland-zavadi-minimalni-mzdu-na-kolik-si-lide-zarucene-prijdou/

Lgee

Hapiky – brigada? To je na plný úvazek ne?

da ny

Ne vždy.
Pojem „brigáda“ je zastaralý, nepřesný, hovorový výraz pro určitý způsob pracovní činnosti. Neužívá se.
Pracovní poměr může být na dobu určitou x neurčitou. Plný nebo částečný úvazek. HPP, DPČ, DPP ….
Velmi často si zaměstnaní lidé, důchodci, studenti tzv. „brigádou“ přivydělávají, tedy ne na plný úvazek. Jiní mají plný úvazek, po omezenou část v roce.
Odpověď jste dostal :), spočítat si mzdu můžete podle předpokládaných odpracovaných hodin.
O výši mzdy Vás nejlépe informuje zaměstnavatel.

Lgee

Příspěvek smazán administrátorem.