pou

kolik se rovna "k rozdilu cisel 16 572 a 9408 pricti soucin cisel 83 a 247

Nejlepší odpověď
bolak

Já ti poradím jak na to.

Vypočteš rozdíl těch prvních dvou čísel, pak vypočteš součin těch druhých dvou čísel, a ty dvě hodnoty sečteš.

Ještě dám malou nápovědu k dobru, rozdíl je „mínus“, součin je „krát“ a přičti znamená „plus“.

Další odpovědi
AnnMary

Já to napíši ještě jinak:D :)
(16 572 – 9 408) + (83*247) = :))))

M.

Děláš si humor?! Nemáš hrát přiblblé hry a vypnout počítač a nemusela by ses tu tak hloupě ptát. Fuj.

anonym

Možná to bude několikanásobek čísla 5533. Pou, my tady nefungujeme jako zpracovatelé domácích úloh. Občas poradíme postup. Jenže tady není v čem Ti radit. Tohle musíš jenom spočítat.

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.