Lukas27

Kolik průměrně stojí svatební fotograf?

Nejlepší odpověď
Drap

Každý jinak. Podle toho, jak dlouho fotí, kde a jak potom zpracovává. Ceny se stanovují dohodou.

Další odpovědi
Kazatel

5–10 tisíc

Panomedia.cz

Chápu tyto otázky, ale opravdu na ně nejde odpovědět tak obecně… Odpověď 5–10 tis. může být uplně stejně správná jako 3–6tis. nebo jako 8–15tis. nebo jako 10–20tis. Podstatné je co se fotí, jestli jen obřad nebo celý den, jakou technikou. A mezi fotografy jsou tak velké rozdíly v kvalitě, že je to ještě méně přehledné. Pokud hledáte, doporučuji oslovit jich několik, nechat si ukázat nedávnou práci, pobavit se o tom jak pracují a podle toho vybírat pak i s ohledem na cenu.