DanDotaz

Kolik procent přihodit při koupi nemovitosti při více zájemcích

Krásný večer, mám triviální, přesto pro mě důležitý dotaz.

Mám zájem o nemovitost, s dobrou dopravou, dostupnosti. Samozřejmě je o ni zájem a mezi zájemci se bude porovnávat kolik kdo přihodí.

Porovnání s okolím je cena ± adekvátní metráži cena/m².

Kolik procent byste přihodili? Nemyslím si, že je na místě procenta v rámci desetinných čísel, ale je adekvátní 1–2 % ?

Předem díky za jakoukoli odpověď
Přeji krásný den!

Odpovědi
GM

Přesně tolik, kolik ti tvá kapsa dovolí.

Pepa25

Není jasné, o jaký typ prodeje má jít – obálková metoda (https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Ob%C3%A1lkov%C3%A1_me­toda) nebo klasická dražba? To má vliv na chování kupujících …