Rozamunda

kolik % přípravku na styling vlasů je odolných proti vlhkosti ?

Doplňuji:
to jsem se zeptat nechtěla jaký to jsou ty přípravky … pod pojmem vlhkost si představuju počasí po dešti, padání sněhu adt.

Odpovědi
mosoj

Nechtělo se zeptat spíš které to jsou ?
Aby ti někdo mohl odpovědět v % musel by znát počet všech přípravků a o tom pochybuji.

Funna

sorry, ale neumíš se zptat a chceš dostat správnou odpověd?.. mosoj ti odpověděl přesně na to, nač ses ptala…a to tvoje doplnění není taky žádný zázrak…protože dotaz „kolik procent výrobků je odolných proti počasí po dešti, po padání sněhu“ je to samé, jak se ptáš v první otázce…

bestanswer

podle toho, co si představuješ pod pojmem vlhkost …