Petunia

Kolik může stát takový nábytek??

Například ta postel se sloupy?
http://www.2blu­xury.com/luxus­ni-interiery/kolekce-aico-design/monte-carlo-ii-collection-cafe-noir/

Myslíte, že to bude přes milion?

Odpovědi
anonym

Stačí si zadat slevy, které Ti uvedená nabídka nabízí. Je tam kompletní ložnice (postel bez matrace, noční stolek, polstrovaná lavice a tuším prádelník se zrcadlem za cenu přes půl milionu. Ta postel se sloupy bude o něco dražší, tak bych odhadovala cca 700 tisíc Kč.
Upřímně vzato tenhle nábytek působí dost těžkopádně a hlavně snobsky. Jak by sis připadala v pokoji zařízeném takovýmto nábytkem? Já tedy hodně špatně. Mám ráda masiv, ale jsou i levnější možnosti a rozhodně nevypadají hůř (teď neberu v potaz IKEU a pod.). Na takovýhle nábytek určitě šetřit nebudu. ☺

Natty*

Podle originality, kvality provedení, materiálu. Tento asi tak 500 tis. :D

karfigol

Řádově desítky tisíc Kč. Přes milion by stála, pokud by to byl historický nábytek nebo pokud by tam byly fakt drahé materiály, jako třeba ebenové dřevo nebo nějaká vzácnější kůže. Nový je vždycky dražší, ale například známý koupil podobnou postel přes http://nabytek­.biginzerce.cz/ a vyšla ho dost levně.