eso123

Kolik Mb spotřebuje Skype?

Když si budu volat na Skypu prostřednictvím datového tarifu, kolik Mb z mého tarifu mi plus mínus sebere pokud budu volat na Filipíny s webovou kamerou kolem jedné minuty?

Odpovědi
anonym

Je úplně jedno, zda na Filipíny, nebo do sousední vsi…
😉
Podstatné je, jaký datový tok ´spotřebuje´ přenos obrazu a hlasu ´k tobě´ (od tebe se jakoby nepočítá*) – datové limity jsou – obvykle, nastavené na download).
Takže si zjisti, v jakém datovém toku (rozlišení a barevné hloubce) ti bude dotyčný posílat obraz a v jakém zvuk. Tím zjistíš přenášená data (MB).
___
*) pokud je to u Skype (obecně VoIP) jinak, prosím o upřesnění

Hamon

To záleží na použité kameře a nastavení: https://www.go­ogle.cz/#q=jak+s­pocitat+datovy+tok+vi­dea