Bronzový

Kolik máte pejsků v bytě??

Já jednoho a nestíhám zametat, vysávat, vytírat - línání je totiž jeho koníčkem. Přitom je to obyčejný ořech a kožich má jak medvěd... :-)))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Máme dva voříšky, taky línaj jako blázen,lepší je to vyluxovat,než zametat. Při zametání mám dojem,že ty chlupy lítají ze jednoho kouta do druhého. Každopádně zametám 2x denně,luxuji 1x denně a vytírám jednou za dva dni. Tak 2x do týdne je vyčesáváme...ani to nepomáhá.

Další odpovědi:

Bronzový

Mam v bytě jednoho.Ve třech mesících se odnaučil delat doma loužičky a hromádky.V dubnu bude mít pět let.Co se týka chlupů tak je krátkosrtý,takže bez problému.:-)

Bronzový

Já mám chlupy z dvou kočiček.Než někam jdu, tak se odchlupuju kartáčem s lepící páskou.Při té příležitosti jsem postřehla, že drobné chloupky padají i z oblečení.

Pokročilý

Máme doma 3 nádherný fretky a držíme je neustále včistotě.jsou fakt perfektní,krásný,hravý a velice inteligentní.BIGFOOT

no já jich mám 10 :-)) bydlím sice v domě se zahradou velikou,ale moje tlamičky bydlí v domě se mnou.Vlastně já bydlím s nima.mohou všude nemají nic zakazáno.Mají svou vlastní dírku a mohou ven a domů kdy chtějí.Co se týče chloupků :-)) no mám smeták jaký je v kadeřnictví takový gumový a je to super.Sice nemám koberce jen plovoučky a kachličky.takže každé ráno zametu tímto smetákem a pak vytřu.A je čisto.ovšem nesmí pršet jinak lítám pořád s hadrem na holi :-))Ale stejně jsem štastná že je mám .-))

Zdroj: www.grifonek-tamaguci.ic.cz

Mám YT ten nelíná

Jednoho, ale né tak úplně v bytě. Máme horní patro domu se zahradou, a tak ho alespoň občas můžeme pustit. Procházky jsou ale lepší, i když ve spěchu je zahrada výhodnější, můžeš dělat i něco jiného. Náš pejsek, je to fena, taky poslední dobou líná a chlupy jsou všude.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.