Ondrej01

Kolik lidí na googlu musí frázi vyhledat, aby se zobrazovala?

Zdravím, tak jsem si všiml napadlo, že většinu blbostí na Googlu mi to okamžitě napovídá a z těch (pro mě) důležitějších a delších věcí tam nic není. Odpověď jsem nikde nenašel, tak se ptám tady. Nevíte kolik lidí musí dané slovní spojení vyhledat aby ho Google napovídal pod textovým polem?
Doplňuji:
Oprava: Pardon, to „napadlo“ tam nemá být

Nejlepší odpověď
kubimi

Fakt je takový, že našeptávač neodráží jen počty hledání, ale také potenciálních výsledků (stránek, které obsahují dané slovní spojení)… takže není to tak jednoduché, jak si myslíš.

Zdroj: pronetmedia.cz/seo-optimalizace.php

Další odpovědi
chelty

Kdysi se to dalo poznat ale teď to jen tak nezjístíš pamatuji si i doby kdy stačilo vyhledat požadavek 700× a již se zobrazoval ale dnes to bude spíš věc žebříčku.

geoorg

Řekl bych, že je to prostě žebříček. Nabízí to nejhledanější fráze k prvním písmenům co napíšeš. A kolikrát to musí být vyhledané, aby se to dostalo do nabídky kterou ti to doporučuje? Alespoň o jednou víckrát, než ta poslední možnost 😉