Jahoda

Kolik Kč věnujete do zimní bundy?

Dobrý večer.

Zajímalo by mne, kolik investujete do zimní bundy? Koupíte /koupili jste si bundu značkovou či od Vietnamce? Kolik let ji budete nosit?

Já s bundou od Vietnamce nemám dobré zkušenosti – buď se roztrhla, začala se párat, či vůbec nehřála. Tak jsem se rozhodla, že si koupím značkovou. V Takku jsem sehnala krásnou černou za 1000Kč. Je krásná, ne moc drahá a hřeje. Takže mi bude sloužit i další rok. Odtud také pozází má další otázka. V dalších obchůdcích jsem našla nádherné bundy, ale ty ceny… I 5.500Kč!! Koupili byste si za tolik peněz zimní bundu? Mně bohatě stačí ta za tisícovku – hlavní je, že je teplá.

Takže, co Vy?

Díky za odpovědi a hezký večer.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Bohužel do zimní bundy neinvestuji ani korunu, protože investoval zaměstnavatel.
Objednal mi krásnou zateplenou oranžovou s reflexními prvky.
Až bude, pošlu foto :D:D

Další odpovědi
anonym

no bohužel já ano,kupuji si na zimu oblečení o kterém vím že je kvalitní a hlavně zahřeje nebot jsem hrozný zmrzlík

janek66

Já mám jednu "sváteční"do které jsem investoval necelé 2000kč.A na běžné nošení na cestu do práce si kupuji u Vietnamců,tak kolem 500kč a mám celkem dobré zkušenosti.Jeden rok vydrží a pak ještě rok,nebo dva jako pracovní.A když si člověk dobře vybere i hřeje.

ten který je

Já bych to u mně viděl tak do 2000kč.Udělala jste dobře,v Takku mají docela dobré oblečení a dobré ceny.

anonym

Do bundy si dám zítra 200 Kč, víc nemám. Stačí mě 10 let stará za 5000 z kůže. Má už vady, kapsy děravé. Nová bunda by mě musela přesvědčit kvalitou. Ne vše co je drahé je dobré. A když ty silonové podléhají módním trendům, znamená to že bych příští rok musel koupit novou.

verka

Vybírám podle toho jestli se mi líbí. Na ty drahé si počkám ve slevě. Na lyže dávám přednost funkčnosti před cenou. Do auta mi stačí něco za pár stovek.

Martina S.

Já mám 3 zimní bundy. Musí vydržet nejméně 5 let. Jednu mám koženou do pasu asi za 6000Kč. Jednu mám silonovou červenou, ale ta je hodně krátká, takže pod ní musím mít něco teplého, jinak mě koukají záda, ale je hezká. Stála kolem 2000Kč a jednu mám také asi za 2000Kč a ta je také krátká, ale hodně teplá. Vypadá jako hezký zelený vaťák. Ještě bych chtěla jednu dlouhou jak se nosí až ke kolenům. Zatím jsem na žádnou hezkou ale nenarazila.

MacinaN

Já bych to viděla tak do těch dvou, maximálně tří tisíc. Od Vietnamců bych si zimní bundu asi nekupovala… Také s nimi nemám moc dobré zkušenosti. Raději si připlatím a mám tak alespoň jistotu, že mě v mrazu bunda opravdu zahřeje. To je přecejen u bundy nejdůležitější. Například jedna moje kamarádka si teď nedávno tady https://www.hap­pymum.cz/0,te­hotenske-kabaty-a-tehotenske-bundy.html kupovala těhotenskou bundu a docela mě překvapilo, jak moc ta bunda hřeje. Stála necelé dva tisíce a hřeje mnohem víc, než moje zimní bunda, která stála skoro 3000.

martinku1

Ahoj do zimní bundy investuji většinou 3000–5000 Kč, vybírám na e-shopu http://www.kru­.cz/damske-zimni-bundy/