DIH

Zimní bunda

Kde se dá koupit pěkná levná zimní bunda??
Máte radši péřovky nebo slabší ale z lepšího materiálu??
Doplňuji:
na chození po městě..

Odpovědi
uccello

Spíše kupuji slabší z lepšího materiálu. Člověk to pak pocítí, když jede někam na hory. Bunda je lehčí, prodyšnější a přesto hřeje. Když pak přejdete do tepla, tak se nepotíte jako s péřovkou. Celkově je pohodlnější. Mám takovou od Adidasu už pár let a neměnil bych. Přítelkyně zase od Husky.
Doplňuji:
Dříve jsem kupoval ve SportsLife na Andělu než ho přestěhovali. Tam měli pěkný slevy až 50%.

Lamalam

Zimní bunda je dost neurčitý pojem. Jakou sháníš, na chození po městě nebo na zimní expedici do hor?

Broukk

Já mám raději slabší, ale teplý musí být taky :) Odkud jsi?Nebo jaké máš možnosti někam vyjet a nakoupit si?

MarkettB

Já jednoznačně doporučuji letošní kolekci zimních bund Alpine Pro, koupila jsem si ji v galerii Harfa Praha a je vzhledově elagantní, ale přitom i sportovní a materiál velmi kvalitní.

martinku1

Doporučuji nakoupit zimní bundu tady http://www.kru­.cz/panske-zimni-bundy/