Rokio

Kolik jste vložili otázek za dobu svého působení na Odpovědi.cz?

Já jsem jich vložil 2.242. Kolik jste jich vložili vy?

dodatečná otázka: Kolik uživatelů myslíte, že vložilo více než 1.000 otázek?

Nejlepší odpověď
quentos

556. Na rozdíl od někoho nekladu zbytečné a trollovací otázky a nezaobírám se v jednom kuse sám sebou.
Daleko větší cenu mají hodnotné odpovědi, které někomu pomohly.
Netuším a beztak to o ničem nevypovídá.

Další odpovědi
cochee

Rovných pět.

led

Odpoveď na túto otázku nájdete v každom profile v tabuľke na pravej strane hore. Pozor, sú tam uvedené počty len otázok a odpovedí, ktoré neboli odstránené.
Nie je otázka ako otázka. Je rozdiel medzi počtom vložených otázok a počtom vložených kvalitných otázok.

Drap

873. Ty máš rad statistiky a průměrné hodnoty, tak to je za každou 37 až 38 odpovědí je jedna otázka.

Klaproth

Čtyři, ale dvě mi byly smazány.

Emefej

Pokud tě to tak enormně zajímá, proklikni si můj profil. Vše podstatné se tam dovíš.

Lamalam

Podívej se sám: https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/44733

jirka F

421 nemám moc kreativity,aby mě nové otázky napadali každý den.

Kelt

Vložil jsem 1008 otázek a odpověděl jsem na 3500. Možná jsem mohl položit více otázek, ale je těžké otázku formulovat tak, abych dostal odpověd , kterou požaduji.

JájsemRaibek

952+1685, ale neřeknu pod kterým profilem. Kdo ví, ten ví :)

anonym

Možná by bylo spíš zajímavější sledovat poměr počtu otázek k počtu těch kladně hodnocených, nad tím by se dal postavit nějaký jednoduchý rating a žebříček 🙂 Když už vás tedy baví svou aktivitu zde poměřovat.

Lidé kteří tu mají tisíce nezajímavých a mizerně hodnocených otázek by se v takovém indexu pohybovali hluboko pod jinými uživateli, kteří mají třeba jenom jeden jediný zato však s 10 pozitivními ohlasy ostatních uživatelů a současně statusem Dotaz+ 🙂

Mc Merkurion

… tak tato otázka patří mezi ty naprosto zbytečné, a jen body nahánějící, jelikož, kdyby tě to opravdu zajímalo, stačí si kliknout na profil uživatele a hnedle to budeš vědět >>> pokládáním takovýchto otázek sice pokoříš možná rekord v množství, ale věz, že kvantita, neznamená vždy kvalitu …

ivzez

96 otázek za necelé 4,5 roku.
Bylo jich o pár víc, vzpomínám si na dvě smazané.

JájsemRaibek

A odpovědí to bylo: 3439+6029

Emefej

miroslavst

anonym

za mne nejlepší odpověď od „cochee“ … tak to má vypadat, je jedno kolik otázek, ale všechny má vysoko pozitivně hodnocené, zajímavé, praktické, teoreticky by v budoucnu mohly i zajímat někoho jiného protože v nich neřeší nesmrtelnost chrousta.

cochee

Díky, to abych se i zarděl. Popravdě, hádanka s divným trabantem moc praktická asi nebyla, ale jiná věc: než jsi to sem napsal, tak jsem si vůbec nevšiml, že jsem nasbíral pár hvězdiček u každé otázky za zajímavost 🙂