Avatar uživatele
Rokio

Kolik jste vložili otázek za dobu svého působení na Odpovědi.cz?

Já jsem jich vložil 2.242. Kolik jste jich vložili vy?

dodatečná otázka: Kolik uživatelů myslíte, že vložilo více než 1.000 otázek?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 2181 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

556. Na rozdíl od někoho nekladu zbytečné a trollovací otázky a nezaobírám se v jednom kuse sám sebou.
Daleko větší cenu mají hodnotné odpovědi, které někomu pomohly.
Netuším a beztak to o ničem nevypovídá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Rovných pět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Odpoveď na túto otázku nájdete v každom profile v tabuľke na pravej strane hore. Pozor, sú tam uvedené počty len otázok a odpovedí, ktoré neboli odstránené.
Nie je otázka ako otázka. Je rozdiel medzi počtom vložených otázok a počtom vložených kvalitných otázok.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Mc Merkurion Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

873. Ty máš rad statistiky a průměrné hodnoty, tak to je za každou 37 až 38 odpovědí je jedna otázka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Čtyři, ale dvě mi byly smazány.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Pokud tě to tak enormně zajímá, proklikni si můj profil. Vše podstatné se tam dovíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Podívej se sám: https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/44733

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

421 nemám moc kreativity,aby mě nové otázky napadali každý den.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Vložil jsem 1008 otázek a odpověděl jsem na 3500. Možná jsem mohl položit více otázek, ale je těžké otázku formulovat tak, abych dostal odpověd , kterou požaduji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

952+1685, ale neřeknu pod kterým profilem. Kdo ví, ten ví :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Možná by bylo spíš zajímavější sledovat poměr počtu otázek k počtu těch kladně hodnocených, nad tím by se dal postavit nějaký jednoduchý rating a žebříček 🙂 Když už vás tedy baví svou aktivitu zde poměřovat.

Lidé kteří tu mají tisíce nezajímavých a mizerně hodnocených otázek by se v takovém indexu pohybovali hluboko pod jinými uživateli, kteří mají třeba jenom jeden jediný zato však s 10 pozitivními ohlasy ostatních uživatelů a současně statusem Dotaz+ 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… tak tato otázka patří mezi ty naprosto zbytečné, a jen body nahánějící, jelikož, kdyby tě to opravdu zajímalo, stačí si kliknout na profil uživatele a hnedle to budeš vědět >>> pokládáním takovýchto otázek sice pokoříš možná rekord v množství, ale věz, že kvantita, neznamená vždy kvalitu …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

96 otázek za necelé 4,5 roku.
Bylo jich o pár víc, vzpomínám si na dvě smazané.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
JájsemRaibek

A odpovědí to bylo: 3439+6029

před 2181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

miroslavst

před 2180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

za mne nejlepší odpověď od „cochee“ … tak to má vypadat, je jedno kolik otázek, ale všechny má vysoko pozitivně hodnocené, zajímavé, praktické, teoreticky by v budoucnu mohly i zajímat někoho jiného protože v nich neřeší nesmrtelnost chrousta.

před 2180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Díky, to abych se i zarděl. Popravdě, hádanka s divným trabantem moc praktická asi nebyla, ale jiná věc: než jsi to sem napsal, tak jsem si vůbec nevšiml, že jsem nasbíral pár hvězdiček u každé otázky za zajímavost 🙂

před 2179 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek