Rokio

Kolik jste v poslední době našli peněz?

Od poslední návštěvy u mého cvokaře jsem nalezl více než 100 Kč v mincích.

Jak si vedete vy?

Odpovědi
zjentek

Dvě koruny, konkrétně dvoukorunu.

paul1

Dvě eura.

Drap

Když potřebuji peníze, rak si je raději vydělám. Je to podstatně rychlejší a spolehlivější než hledat.

elkon

Nejsem somrák jako ty, abych slintal pro každou korunu a hned s tím běžel na internet.

john0000000

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které Kontaktoval jsem prostřednictvím tohoto e-mailu: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

zjentek

Rokio, dík za palec. Z toho cos psal už jsem myslel, že nedáš 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Rokio

zjentek: Tablet se mi tehdy nesekal, takže jsem paleček dal.